Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt98960/domeenid/www.kristinariimak.ee/htdocs/wp-content/themes/lms/framework/utils.php on line 517
Online meigikoolitus - Turundus Kristinaga

Kui oled juba soetanud meigikoolituse, siis saad sellele ligi lehe lõpust.

Mida kujutab endast online meigikoolitus "Meik iseendale"?

Mis on online meigikoolitus?

Koolitusel on iga jumestusetapi kohta videod, mis on detailselt lahti seletatud ja näidatud, et ka täiesti algaja saaks aru ning oskaks selle järgi teha. Videosid saad vaadata igal ajal ning kohas, täpselt nii mitu korda, kui ise soovid. Iga pakett sisaldab ka endast tootesoovitusi, kus on mul välja toodud erinevale hinnaklassile ning nahatüübile tootesoovitused. Sul on võimalik valida 2 erineva paketi vahel.

Kuidas see käib?

Soeta meie veebilehelt antud koolitus ning peale arve tasumist(arve tuleb automaatselt peale ostu kinnitamist meilile) saad sa hiljemalt 24h jooksul ligipääsu kursusele. Sina saad videote järgi õppida ja enda peal järgi proovida. Videoid saad vaadata täpselt endale sobivas kohas ning ajas.
Kursusele on ligipääs 6 nädalat. Kui peale kursuse lõppu tunned, et aega jäi väheseks, siis saad soetada ka lisakuu(d). Iga lisa 30 päeva on Gold paketile 14,99€ ja Pro paketile 19,99€

Pakett "Gold "
alates 74,99€
37.49€

Sisaldab:

•Õppevideoid:
*2 erinevat jumestuspõhja videot
*Silmameik(klassikaline ja cut-crease)
*Kulmud
*Lainer
*Pintslite ja beautyblenderi puhastus
*Huuled
*Ühekordsed ripsmepikendused
*Värviteooria
*Iluvigade peitmine

•Tootesoovitusi
•Sertifikaat koolituse läbimise kohta
Ajaplaneerimise koolitus

Pakett "Pro"
alates 99,99€
49.99€

Sisaldab:

•Õppevideoid:
*2 erinevat jumestuspõhja videot
*Silmameik(klassikaline ja cut-crease)
*Kulmud
*Lainer
*Pintslite ja beautyblenderi puhastus
*Huuled
*Ühekordsed ripsmepikendused
*Suitsusilm
*Silmameik "Halo eye"
*Vastupidine hajutus ja cut crease
*Glitter silmameik
*Liikuva lau silmameik
*Poolkuu silmameik
*Hajutatud laineri silmameik
*Kuidas jumestada teisi?
*Värviteooria
*Iluvigade peitmine

•Tootesoovitusi
Ajaplaneerimise koolitus
•Sertifikaat koolituse läbimise kohta
Sotsiaalmeedia ja turunduse minikoolitus
Pildistamise ning pilditöötluse minikoolitus

"Julgen öelda, et jäin väga rahule. Kõik õpetused olid selgelt arusaadavad. Väga detailne, õpetlik. Väga palju nippe, kuidas teha erinevaid meike. Ma olen ülimalt rahul ja soovitan kõigile, kes soovivad end sel alal arendada😍 Aitäh sellise suurepärase võimaluse eest❤"
-Kaire

See on Sulle, kui saad samastuda kasvõi ühega neist punktidest:

•Sa pole ennast kunagi üldse meikinud kuid tahaksid seda õppida
•Sa tahaksid enda olemasolevaid meigioskusi täiendada
•Sa tahaksid osata valida õigeid tooteid vastavalt enda näonahale ning hinnaklassile
•Sul ei ole aega käia kohapeal koolitustel
•Sa ei saa aru, kuidas youtubes meikaritel tuleb kõik nii hästi välja ja kui sina proovid, ei tule üldse
•Sa arvad, et sul pole üldse annet kuid huvi enda(või teiste) meikimise vastu siiski on.
Ja uskuge mind...
Ma olen ise kõikide nende punktidega kunagi kimpus olnud.

Mis tooted siis täpsemalt...kuidas? Miks mul ei tule välja?

Olen aastaid katsetanud erinevaid tehnikaid ning tooteid ja läbinud erinevaid koolitusi. Seetõttu otsustasingi selle programmi teha, et teie ei peaks nii palju vaeva nägema. Et kõik oleks ühes kohas ning võimalikult lihtsalt.

Miks just online koolitus?

Kui ma olen käinud kohapeal mõnel jumestuskoolitusel siis suureks miinuseks on see, et sa saad kohapeal väga palju uut informatsiooni ning õpid uusi oskusi kuid kui mõne päeva pärast soovides neid oskusi ja teadmisi uuesti rakendada siis on osad asjad meelest läinud. See on üks suur põhjustest miks ma otsustasin teha lisaks kohapeal toimuvatele koolitustele ka online koolitused sest nii saad sa seda ühte ja sama koolitust uuesti ja uuesti läbi teha. Kui midagi läheb meelest või soovid korrata siis saad video juurde tagasi tulla ning teha seda. Samuti saad sa enda olemasolevate toodetega(või soetada minu soovituste põhjal endale uued) kõiki neid tehnikaid katsetada ning seda endale sobival ajal ning kohas. Videod on keskmiselt 20-40 minuti pikkused.

Milliseid tooteid ma soovitan?

Olen aastaid enda peal katsetanud erinevaid tooteid erinevate soovituste põhjal. Ma ei soovita enda koolitustel ainult ühte kindlalt brändi vaid olen koostanud nimekirja enda lemmikutest toodetest erinevate brändide poolt ning erinevas hinnaklassis. Samuti olen pannud kokku stardikomplekti, mida saad ühest kohast soetada, mis on ka väga hinnasõbralikud. Ehk siis kui sind ajavad segadusse erinevad tooted ja ei oska valida, siis see on sinu jaoks ideaalne. Kvaliteetne meik ei pea olema ilmtingimata kallis. Seetõttu soovitan enda koolitusel nii kallemaid tooteid kui ka odavamaid alternatiive. Samuti olen välja toonud, millised tooted sobivad erinevatele näonahatüüpidele. Olen ka välja toonud iga toote juures, kust on võimalik seda soetada. Juba pikalt olen tundud, et Eesti turult on puudu online koolitused, mis oleks suunatud nii täiesti algajale kui ka juba kogenenumale jumestajale. Kus oleks kõik jumestuse etapid täpsemalt ära seletatud ning toodud ka tootesoovitused juurde.

Miks on videokoolitused kättesaadavad ainult teatud ajaperiood?

See tuleb jällegi minu isiklikust kogemusest. Ma olen väga osav tegevuste viimasele minutile lükkamisel. Kui ma tean, et mul ei ole kindlat ajalimiiti siis ma tihtipeale lükkan asju pidevalt edasi ning enamus kordadel ma ei pruugigi neid kunagi teha. Seetõttu tegingi antud koolituse ajapiiranguga. See on kõik selle jaoks, et sa ennast 100% pühendaksid antud kursusele.

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on ECA67DE1-505D-4F65-945F-81A496155E50-768x1024.jpeg

Jumestuse konspekt

Soovi korral on Sul võimalus lisaks koolitusele soetada ka põhjaliku jumestuse konspekti trükiformaadis. Tavahind on sellel 25€ aga koolitusel osalejatele(ka eelnevates programmides osalejatele) on see vaid 12€. Paketti soetades ongi sul võimalus valida kas soovid ainult paketti või paketti koos trükitud konspektiga.
Konspektiga on Sul võimalus lähemalt tutvuda SIIT.

Kui oled liitunud meigiprogrammiga, siis saad sellele ligipääsu siit:

et
et