Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt98960/domeenid/www.kristinariimak.ee/htdocs/wp-content/themes/lms/framework/utils.php on line 517
Teenused - Turundus Kristinaga

SOTSIAALMEEDIA TURUNDUS

Sinu uued kliendid ootavad Sind!

Sotsiaalmeedia turundus Sinu ettevõttele

Kas Sul jääb napiks aega või teadmisi, et tõhusalt hallata oma ettevõtte sotsiaalmeedia platvorme? Kas oled pettunud senistes pingutustes, mis pole soovitud tulemusi andnud? Ära muretse – võtan hea meelega sotsiaalmeedia haldamise Sinu käest üle. Mul on valmisolek võtta vastutus nii Sinu sotsiaalmeedia kanalite täieliku haldamise kui ka osaliste aspektide eest, olgu selleks siis ainult videote koostamine, visuaalide loomine või midagi muud.

Saan Sinu etttevõttele erinevatele sotsiaalmeedia platvormidele luua sisu, teha turundusplaani, luua toimivad müügistrateegiaid, hallata Instagrami, TikTok-i, Facebooki, korraldada meiliturundust, hallata kodulehti(WordPress), luua videoid, kujundada erinevadi visuaale - kinkekaarte, logosid, visiitkaarte jne.

Minu eesmärk on pakkuda Sulle mitmekülgset tuge, alustades igakuise turundusplaani koostamisest ja lõpetades tulemuste põhjaliku analüüsiga. Saad igakuiselt ülevaate sellest, kuidas Sinu ettevõtte sotsiaalmeedia tegevused on mõjunud ning milliseid tulemusi oleme saavutanud. Usalda mind oma sotsiaalmeedia strateegia loomisel ja elluviimisel ning keskendu rahulikult oma ettevõtte põhitegevusele.

Turunduse konsultatsioon

Soovid iseseisvalt oma ettevõtte sotsiaalmeediat paremini hallata? Otsid viise, kuidas saavutada paremaid tulemusi ja suurendada ettevõtte käivet? Kas senised pingutused pole soovitud tulemusi toonud või tunned, et vajad abi ettevõtte sotsiaalmeedia arendamisel? Ära muretse, olen siin, et sind kõikides nendes küsimustes toetada!

Minu turunduskonsultatsiooni käigus võtame põhjalikult läbi kõik sinu murekohad. Aitan sul koostada tõhusa turundusplaani, vaatame üle sotsiaalmeedia kontod ning pakun personaalset juhendamist, kuidas saaksid oma sotsiaalmeedia strateegiat veelgi parendada. Sinu ettevõtte edu on minu prioriteet – koos leiame kohandatud lahendused, mis aitavad sul saavutada soovitud tulemusi.

Sotsiaalmeediakanalite audit

Kas soovid, et sinu sotsiaalmeedia kanalid oleksid atraktiivsemad ja klientide jaoks veelgi huvitavamad? Olen siin, et aidata sul saavutada just seda eesmärki! Vaatan hoolikalt üle sinu sotsiaalmeedia kanalid, andes enda professionaalse tagasiside ning pakkudes nõuandeid selle kohta, kuidas neid veelgi paremaks muuta.

Minu eesmärk on aidata sul luua sotsiaalmeedia sisu, mis köidab kliente ja tekitab nende huvi. Annan sulle praktilisi soovitusi ja strateegiaid, mis aitavad suurendada sinu kanalite atraktiivsust ning seeläbi kaasata rohkem kliente.

HINNAKIRI

  • Turundusteenus 25€/h
  • Konsultatsioon 35€/h
  • Sotsiaalmeedia kanalite audit koos konsultatsiooniga 20€/kanal

Täpsem kuutasu sõltub esimeses tutvumiskõnes, see oleneb täpsest soovist ning vajadusest. Sotsiaalmeedia kanalitele sisuloome&nende haldamise kuutasu jääb tavaliselt vahemikku 50-200€.

Broneeri TASUTA konsultatsioon. Konsultatsioonis vaatame üle täpselt sinu murekohad ning annan enda esimesed nõuanded. Kui sa ei tea täpsemalt millist teenust vajaksid, siis on konsultatsioon täpselt õige koht selleks. Kaardistame sinu vajadused ning soovid ning paneme paika esimesed tegevused. Teenuste hind varieerub vajadusest ning töömahust ning selgub konsultatsioonis. Konsultatsioonis osalemine ei pane sulle peale mitte mingeid kohustusi. Konsultatsioonis saad aimu, millised võiksid olla sinu järgmised sammud, mis võiks olla selle maksumus ning milline on minu stiil. Ehk peale konsultatsiooni saad mõelda, ning otsustada, kas kõik aspektid sobivad sulle.
et
et