Pro
Esiletõstetud

Pro

Antud kursusel õpid erinevaid tehnikaid ideaalse jumestuse saavutamiseks. See kursus sobib sulle, kui soovid õppida jumestust põhjalikumalt ning omandada mitmeid erinevaid tehnikaid nii silmameigi- kui ka põhja tegemiseks. Sobib nii täiesti algajale kui ka juba kogenenumale kuna kursustel seletan kõik samm-sammu haaval kõik lahti.

Kursus sisaldab:

• 25 erinevat õpetusvideot:

* 2 erinevat meigipõhja vidoet - Esimeses videos näitan ja räägin ma detailselt kuidas teha veatut jumestuspõhja. Õpetan kuidas teha nii kreem- kui ka puuder kontruuimist. Kuidas peita iluvigu ning kuidas nahka korralikult jumestuspõhjaks ette valmistada.

* Kuidas peita iluvigasid? - Siin videos räägin ja näitan põhjalikult kuidas peita erinevaid iluvigasid - punne, tumedaid silmaaluseid jms.

* Erinevad silmameigitehnikad - Õpetan kuidas teha üheksat erinevat silmameigi tehnikat - klassikaline silmameik, 2 erinavat cut-crease tehnikat, suitsusilm, liikuva lau silmameik, glitter silmameik, poolkuu silmameik, hajutatud laineri silmameik ja halo-eye. Seletan ära, kuidas teha enda silmakuju järgides silmameiki ning kuidas saavutada parim pigment ja püsivus.

* 2 erinevat kulmutehnikat - Selles videos õpid sa kuidas teha kahte erinevat kulmutehnikat – kuidas teha hetkel väga populaarseid karvtehnikas „seebikulme“ ning klassikalisi „puuderkulme“. Selgitan detailselt läbi iga sammu alates sellest kuidas enda kulmud enda näo järgi mõõta ning kuidas, kuna ning milliseid tooteid kasutada.

* Erinevad laineri tehnikad (2 videot) - Esimeses videos näitan ma kuidas teha lainerit. Selgitan täpselt ära kõik etapid laineri tegemiseks ning kuidas seda täpselt enda silma järgi teha. Näitan kahel silmal kahte erinevat tehnikat. Ühel silmal näitan ma kuidas teha pliiats-laineriga silmalainerit ning teisel silmal kuidas teha pintsliga lainerit. Samuti näitan, kuidas teha langevale laule lainerit. Siin videos õpid sa kõik nipid ning trikid ideaalse laineri tegemiseks.

Teises videos näitan tehnikat, kuidas teha lainerit langevale laule.

* Ühekordsed ripsmepikendused - Kolmes erinevas videos näitan ja räägin kuidas paigaldada ühekordseid riparipsmeid, ühekordseid tutikuid ning magnet-ripsmepikendusi.

* Huuled - Selles videos saad sa oskused, kuidas värvida enda huuli. Kuidas kasutada huulepliiatsit, huulevärvi ja-läiget.

* Pintslite puhastus - Näitan kuidas ning milliste toodetega puhastada erinevaid pintsleid ning meigikäsna.

*Kuidas jumestada teisi? - Näitan ja räägin, kuidas ma teen kliendile jumestust. Kuidas valida, millist jumestust teha? Kuidas jumestada erinevaid silma- ja näokujusid? jne.

*Kuidas planeerida aega - Et sellest kursusest maksimaalset kasu võtta, siis jagan ma praktilisi nippe, kuidas enda aega paremini ja efektiivsemalt planeerida.

*Värviteooria - Kuidas värve omavahel sobitada? Millised värvid sobivad erinevatele inimestele jne.

 Tootesoovitused - Nimekiri ja lingid toodetest, mida soovitan. Olen välja toonud, millised tooted sobivad erinevate näonaha tüüpidega, Välja toodud on ka erinevas hinnaklassis tooted ehk sa saad valida toodete nimekirjast enda näonahale endale sobiva hinnaklassis tooted. Samuti olen kokku pannud ka stardikomplekti, mille saate soetada ühest kohast ning ka sooduskoodi antud toodete soetamiseks. Stardikomplektis on tooted, mille olen ise läbi katsetanud ning mida julgen teile soovitada.

• Sertifikaat koolituse läbimise kohta

• Sotsiaalmeedia ja turunduse minikoolitus - Soovid pakkuda mingit teenust ja/või teha aktiivsemalt sotsiaalmeediat? Sellel minikoolitusel jagan sulle enda nippe ning kogemust kuidas paremini ennast turundada ning kuidas sotsiaalmeedias paremaid tulemusi saavutada.

• Tööde pildistamise ja töötlemise minikoolitus
 - Kas oled olnud kunagi hädas sellega, et sätid ennast ära, teed mõne laheda meigi aga pilt ei tule üldse hästi välja? Nendes videotes näitan ma Sulle, kuidas pildistada nii ennast kui ka teisi(nii kaameraga kui ka telefoniga) ning milliseid nippe kasutada, et saada häid pilte enda meigitöödest või selfidest. Samuti näitan sulle, milliseid programme kasutan ma fototöötluseks ning kuidas ma nendega täpselt pilte töötlen.

Soovi korral on Sul võimalus lisaks programmile soetada ka jumestuse konspekt trükiformaadis. Tavahind on sellel 25€ aga programmis osalejatele(ka varasematel programmidel osalenud õpilastele) on see vaid 12€. Paketti soetades ongi sul võimalus valida kas soovid ainult paketti või paketti koos trükitud kujul konspektiga.
Konspektiga on Sul võimalus lähemalt tutvuda SIIT

Kursusele on ligipääs 6 nädalat. Kursusele saad sa ligipääsu alates programmi algusest. Kui peale kursuse lõppu tunned, et aega jäi väheseks, siis saad soetada ka lisakuu(d). Iga lisa 30 päeva on 19.99€

Loengud

 1. Tere tulemast!

 2. Tootesoovitused

 3. Jumestuspõhi

 4. Kuidas planeerida aega?

 5. Silmameik

 6. Iluvigade peitmine

 7. Kulmud

 8. Lainer

 9. Huulte värvimine

 10. Ühekordsed ripsmepikendused

 11. Silmameik: halo-eye

 12. Vastupidine hajutus ja cut-crease

 13. Suitsusilm

 14. Pintslite ja beautyblenderi puhastamine

 15. Tööde pildistamine ning töötlemine

 16. Liikuva lau silmameik

 17. Sotsiaalmeedia turunduse koolitus

 18. Glitter-silmameik

 19. Poolkuu silmameik

 20. Hajutatud lainer

 21. Kuidas jumestada teisi?(LIVE lindistus)

 22. Värviteooria

 23. 10.10 Live

KOMMENTAARID PUUDUVAD

KOMMENTEERI

Teachers

et
et