Premium
Esiletõstetud

Premium

Antud kursusel õpid erinevaid tehnikaid ideaalse jumestuse saavutamiseks. See kursus sobib sulle, kui soovid õppida jumestust põhjalikumalt ning omandada mitmeid erinevaid tehnikaid nii silmameigi- kui ka põhja tegemiseks. Sobib nii täiesti algajale kui ka juba kogenenumale kuna kursustel seletan kõik samm-sammu haaval kõik lahti.

Kursus sisaldab:

• 14 erinevat õpetusvideot:

* Meigipõhi - Antud videos näitan ja räägin ma detailselt kuidas teha veatut jumestuspõhja. Õpetan kuidas teha nii kreem- kui ka puuder kontruuimist. Kuidas peita iluvigu ning kuidas nahka korralikult jumestuspõhjaks ette valmistada.

* Erinevad silmameigitehnikad - Õpetan kuidas teha nelja erinevat silmameigi tehnikat - klassikaline silmameik, cut-crease, suitsusilm ja halo-eye. Seletan ära, kuidas teha enda silmakuju järgides silmameiki ning kuidas saavutada parim pigment ja püsivus.

* 2 erinevat kulmutehnikat - Selles videos õpid sa kuidas teha kahte erinevat kulmutehnikat – kuidas teha hetkel väga populaarseid karvtehnikas „seebikulme“ ning klassikalisi „puuderkulme“. Selgitan detailselt läbi iga sammu alates sellest kuidas enda kulmud enda näo järgi mõõta ning kuidas, kuna ning milliseid tooteid kasutada.

* Erinevad laineri tehnikad - Selles videos näitan ma kuidas teha lainerit. Selgitan täpselt ära kõik etapid laineri tegemiseks ning kuidas seda täpselt enda silma järgi teha. Näitan kahel silmal kahte erinevat tehnikat. Ühel silmal näitan ma kuidas teha pliiats-laineriga silmalainerit ning teisel silmal kuidas teha pintsliga lainerit. Samuti näitan, kuidas teha langevale laule lainerit. Siin videos õpid sa kõik nipid ning trikid ideaalse laineri tegemiseks.

* Ühekordsed ripsmepikendused - Kolmes erinevas videos näitan ja räägin kuidas paigaldada ühekordseid riparipsmeid, ühekordseid tutikuid ning magnet-ripsmepikendusi.

* Huuled - Selles videos saad sa oskused, kuidas värvida enda huuli. Kuidas kasutada huulepliiatsit, huulevärvi ja-läiget.

* Pintslite puhastus - Näitan kuidas ning milliste toodetega puhastada erinevaid pintsleid ning meigikäsna.

Tootesoovitused - Nimekiri ja lingid toodetest, mida soovitan. Olen välja toonud, millised tooted sobivad erinevate näonaha tüüpidega, Välja toodud on ka erinevas hinnaklassis tooted ehk sa saad valida toodete nimekirjast enda näonahale endale sobiva hinnaklassis tooted. Samuti olen kokku pannud ka stardikomplekti, mille saate soetada ühest kohast ning ka sooduskoodi antud toodete soetamiseks. Stardikomplektis on tooted, mille olen ise läbi katsetanud ning mida julgen teile soovitada.

Sertifikaat koolituse läbimise kohta

Ligipääs privaatsesse facebooki gruppi - Grupis teen live videosi, kus räägin erinevatel teemadel ja näitan erinevaid tehnikaid, meike ning tooteid, vastan teie küsimustele ning teeme ka live kohtumisi, kus teeme koos meiki.

1-1 kohtumine kas läbi Zoomi või minu Tartu salongis - Arutame ja vaatame üle põhilised murekohad, vaatame üle tooted jms. Arutame ja/või teeme täpselt selle teema kohta, mida ise soovid :).

• Sotsiaalmeedia ja turunduse minikoolitus - Soovid pakkuda mingit teenust ja/või teha aktiivsemalt sotsiaalmeediat? Sellel minikoolitusel jagan sulle enda nippe ning kogemust kuidas paremini ennast turundada ning kuidas sotsiaalmeedias paremaid tulemusi saavutada.

• Tööde pildistamise ja töötlemise minikoolitus
- Kas oled olnud kunagi hädas sellega, et sätid ennast ära, teed mõne laheda meigi aga pilt ei tule üldse hästi välja? Nendes videotes näitan ma Sulle, kuidas pildistada nii ennast kui ka teisi(nii kaameraga kui ka telefoniga) ning milliseid nippe kasutada, et saada häid pilte enda meigitöödest või selfidest. Samuti näitan sulle, milliseid programme kasutan ma fototöötluseks ning kuidas ma nendega täpselt pilte töötlen.


Kursuse soetamisega on Sul võimalik küsida alati abi või küsimusi jumestuse ja sellega seonduva kohta. Võid saata ka pilte enda tehtud töödest, mis oled minu videote järgi teinud, et saada tagasisidet, mis on tehtud hästi ning mida võiks veel paremini teha. Ei ole olemas lolle küsimusi ja halvasti tehtud meiki. Olen õpetanud üle saja õpilase ning ka ise kunagi algaja olnud. Seetõttu sa ei pea kartma mulle pilte saates, et Sa pole piisavalt hea. Minu soov ei ole Sind maha teha vaid Sind suunata, aidata ning õpetada:).

Loengud

 1. Tere tulemast!

 2. Tootesoovitused

 3. Jumestuspõhi

 4. Silmameik

 5. Kulmud

 6. Lainer

 7. Huulte värvimine

 8. Ühekordsed ripsmepikendused

 9. Silmameik: halo-eye

 10. Vastupidine hajutus ja cut-crease

 11. Suitsusilm

 12. Pintslite ja beautyblenderi puhastamine

 13. Tööde pildistamine ning töötlemine

 14. Liikuva lau silmameik

 15. Toimunud LIVE-d

 16. Sotsiaalmeedia turunduse koolitus

KOMMENTAARID PUUDUVAD

KOMMENTEERI

Teachers

et
et