Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt98960/domeenid/www.kristinariimak.ee/htdocs/wp-content/themes/lms/framework/utils.php on line 517
Meigiprogramm "Meik iseendale" - Turundus Kristinaga
Meigiprogramm “Meik iseendale”
Esiletõstetud

Meigiprogramm “Meik iseendale”

Antud programmis õpid kõik põhilised tehnikad endale jumestuse tegemiseks. Antud kursus sobib sulle, kui sa oled täiesti algaja ja ei tea jumestamisest midagi ning soovid õppida põhiteadmisi enda jumestamisest. Samuti, kui sul on juba mingid teadmised jumestamisest, kuid soovid enda teadmisi täiendada ning uusi nippe õppida.

Kursus sisaldab:

* Meigipõhi - Antud videos näitan ja räägin ma detailselt kuidas teha veatut jumestuspõhja. Õpetan kuidas teha nii kreem- kui ka puuder kontruuimist. Kuidas peita iluvigu ning kuidas nahka korralikult jumestuspõhjaks ette valmistada.

* Erinevad silmameigitehnikad - Õpetan kuidas teha kolme erinevat silmameigi tehnikat - klassikaline suitsusilm, cut-crease ja halo-eye. Seletan ära, kuidas teha enda silmakuju järgides silmameiki ning kuidas saavutada parim pigment ja püsivus.

* 2 erinevat kulmutehnikat - Selles videos õpid sa kuidas teha kahte erinevat kulmutehnikat – kuidas teha hetkel väga populaarseid karvtehnikas „seebikulme“ ning klassikalisi „puuderkulme“. Selgitan detailselt läbi iga sammu alates sellest kuidas enda kulmud enda näo järgi mõõta ning kuidas, kuna ning milliseid tooteid kasutada.

* Erinevad laineri tehnikad - Selles videos näitan ma kuidas teha lainerit. Selgitan täpselt ära kõik etapid laineri tegemiseks ning kuidas seda täpselt enda silma järgi teha. Näitan kahel silmal kahte erinevat tehnikat. Ühel silmal näitan ma kuidas teha pliiats-laineriga silmalainerit ning teisel silmal kuidas teha pintsliga lainerit. Samuti näitan, kuidas teha langevale laule lainerit. Siin videos õpid sa kõik nipid ning trikid ideaalse laineri tegemiseks.

*Huuled - Selles videos saad sa oskused, kuidas värvida enda huuli. Kuidas kasutada huulepliiatsit, huulevärvi ja-läiget.

* Pintslite puhastus - Näitan kuidas ning milliste toodetega puhastada erinevaid pintsleid ning meigikäsna.

* Tootesoovitused - Nimekiri ja lingid toodetest, mida soovitan. Olen välja toonud, millised tooted sobivad erinevate näonaha tüüpidega, Välja toodud on ka erinevas hinnaklassis tooted ehk sa saad valida toodete nimekirjast enda näonahale endale sobiva hinnaklassis tooted. Samuti olen kokku pannud ka stardikomplekti, mille saate soetada ühest kohast ning ka sooduskoodi antud toodete soetamiseks. Stardikomplektis on tooted, mille olen ise läbi katsetanud ning mida julgen teile soovitada.

* Jumestuse konspekt - Konspektis on välja toodud kõik õpetused, mida ma videotes jagan ning ka lisanipid. Kõik selle jaoks, et peale kursust oleks sul võimalik vajaduse korral kõike meelde tuletada.

Kõikide kursuste soetamisega on Sul võimalik küsida alati abi või küsimusi jumestuse ja sellega seonduva kohta. Võid saata ka pilte enda tehtud töödest, mis oled minu videote järgi teinud, et saada tagasisidet, mis on tehtud hästi ning mida võiks veel paremini teha. Ei ole olemas lolle küsimusi ja halvasti tehtud meiki. Olen õpetanud üle saja õpilase ning ka ise kunagi algaja olnud. Seetõttu sa ei pea kartma mulle pilte saates, et Sa pole piisavalt hea. Minu soov ei ole Sind maha teha vaid Sind suunata, aidata ning õpetada:). Samuti ootan Sind liituma meie privaatse facebooki grupiga, kus on ainult meigikursustel osalenutele inimestele. Kursusel osalenud saavad endale soovi korral ka sertifikaadi kursusel osalemise kohta. Selle jaoks saada meile meil.

Programmile on ligipääs kuni 29.11.2021

Loengud

  1. Tere tulemast!

  2. Jumestuse konspekt ja tootesoovitused

  3. Jumestuspõhi

  4. Kulmud

  5. Silmameik: "Halo eye"

  6. Lainer

  7. Ühekordsed ripsmepikendused

  8. Pintslite ja beautyblenderi puhastamine

  9. Vastupidine hajutus ja cut-crease

  10. Suitsusilm

KOMMENTAARID PUUDUVAD

KOMMENTEERI

Teachers

et
et