KÜPSISTE KASUTAMISE TINGIMUSED

Rosinette OÜ e-poe ja e-kursuste töötamiseks ja teenuse osutamiseks kasutatakse lehel küpsiseid.

Mis on küpsis?

Küpsis on veebiserveri loodud ja kasutaja mäluseadmes talletatav kirje, mille poole veebiserver pöördub edasise suhtluse hõlbustamiseks. Iga veebisait saab saata kasutaja veebibrauserisse oma küpsise, kui tema brauseri eelistused seda lubavad. Paljud veebisaidid teevad seda veebiliikluse jälgimiseks iga kord, kui kasutaja nende veebisaiti külastab.

Milliseid küpsiseid me kasutame

Kasutame küpsiseid, mis on olulised meie teenuse osutamiseks ja e-poe kasutamiseks nt navigatsioon. Need küpsised teevad veebisaidi kasutamise võimalikuks nagu navigatsioon ja turvalistele aladele pääsemine.
– Kui külastaja nende küpsistega ei nõustu, siis ei pruugi teenused olla kättesaadavad ja osasid neist me ei saa osutada, näiteks ei pääse meie veebisaidi turvalistele aladele või teha veebimakseid.
– Sellised küpsised ei kogu kasutaja kohta andmeid, mida oleks võimalik kasutada turunduslikel eesmärkidel või kasutaja poolt internetis külastatud kohtade meeles pidamiseks.

Me kasutame küpsiseid statistika eesmärgil. Need küpsised aitavad aru saada, kuidas külastajad lehel käituvad, kogudes ja salvestades andmeid anonüümselt. Nt Google Analytics, mis on kõige laialdasemalt kasutatav veebianalüüsiteenus internetis.

Me kasutame küpsiseid reklaami eesmärgil. Neid küpsiseid kasutatakse lehel, et jälgida külastaja tegevust kogu lehel eesmärgil näidata talle tema huvidele vastavaid reklaame.

Kuidas oma küpsiste seadistusi muuta?

– E-poe kasutajal on lehe esmakordsel külastusel võimalik määrata, kas ta lubab küpsiseid või mitte;
– Küpsiste seadeid on võimalik muuta enda brauserist, lisainfo saamiseks külasta veebisaiti www.allaboutcookies.org ;
– Rosinette OÜ e-poodi ja e-kursuseid ei ole võimalik kasutada ilma oluliste küpsisteta, millised on vajalikud turvanõuete tagamiseks või teenuse osutamiseks.

et
et