19.11 TOIMUB UUS KOOLITUS: "JÕULUGLAM"🎄✨

Jõulu- ja aastavahetuse pidustused on tulemas ning seetõttu otsutasin teha koolituse, et oskaksite endale erinevatele üritustele ise piduliku jumestuse teha. Koolitusel õpime kuidas teha ilusat ja glamuurset silmameiki jõulupidustuste jaoks. Kuidas teha imeilusat põhja, mis ka püsiks terve õhtu. Räägin ka enda lemmik toodetest, mida kasutan ning kust neid soetada saab. Koolitus sobib nii täiesti algajale, kui ka juba teadmistega jumestajale.

ONLINES OSALEMINE VAID 19,99€😱

Peale seda koolitust:

  • Oskad teha kauapüsivat ja vajadusel katvat jumestuspõhja
  • Oskad kontuurida ennast vastavalt enda näokujule
  • Oskad teha kaunist ja püsivat silmameiki pidustusteks
  • Teed enda näokujule sobivaid kulme
  • Tead, milliseid tooteid kasutada ning kust neid soetada saab
  • Saad aru, kuidas teha vastavalt enda silmakujule lainerit

Koolitus toimub otseülekandena 19.11 11:00 privaatses facebooki grupis ning koolitust on võimalik järgi vaadata 2022. aasta lõpuni. Koolitust on võimalik läbida kahe erineva variandina, kas läbi online või tulles kohapeale(Tartu). Kohapeale tulles on sul võimalik teha ka praktikat. Ehk siis peale koolituse lõppu teed kas sama meigi endale või enda valitud modellile minu abi ja juhendamisega. Kohapeale tulles võid ise valida, kas soovid teha praktikat enda toodetega või võid ka täiesti tühjade kätega tulla ning annan sulle enda tooted kasutamiseks. Kõik, kes nii onlines kui ka kohapeal koolitust läbivad, saavad hiljem vaadata koolitust järgi. NB! Kohapeal koolituse läbijate arv on piiratud!

Lisaks on Sul võimalik tellida ka minu jumestuse konspekt, mis on koolitusel osalejatele soodushinnaga! Konspektiga saad lähemalt tutvuda SIIT

Peale koolituse soetamist saadame Sulle koolituse info 24h jooksul meili peale.

Kes ma olen?

Jumestuse vastu hakkasin huvi tundma juba umbes 14-aastaselt kui nägin, millist muutust tegi jumestus minu näonahale tekkivate punnidega. Olin üpris ebakindel enda näonaha suhtes kuid kui nägin, kuidas ma sain enda „iluvigasid“ varjata jumestusega, tekitas see minus väga suure huvi. Hakkasin vaatama youtubest erinevaid jumestajaid, kes katsetasid erinevaid tooteid ning demonstreerisid erinevaid jumestusi. See oli minu jaoks nii põnev ning hämmastav kuidas jumestusega ei saa mitte ainult enda „vigu“ peita vaid ka enda ilu rõhutada. Sellest ajast hakkasin harjutama enda peal ning õppima internetist erinevaid oskusi. Soetasin endale võimaluse korral uusi meigitooteid ning unistasin ka ise üks päev jumestajaks saamisest. 2017 aastal viisin ma teoks enda suure unistuse ning lõpetasin ka Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikooli. Peale seda olen läbinud ka 1-1 Masterclassi kursuse Jana Bobergi käe all ning mitmeid online koolitusi Plouise Makeup Academy-s.  2021 läksin tagasi Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikooli ning lõpetasin kreatiivkursuse ja grimmikursuse. Ning nüüd on minu suureks sooviks teile kõike seda õpitut edasi anda, tehes selle võimalikult lihtsaks, mugavaks ning taskukohaseks ja teile parimat jumestusteenust pakkuda.

et
et